Жінка, яка 9 травня у формі, схожій на радянську, та з забороненою символікою намагалась пройти до Меморіалу вічної слави в Києві, виявилась у базі проєкту “Миротворець”.
За інформацією, розміщеною в соціальних мережах, ця жінка, ймовірно, Галина Савченко, з 2018 року перебуває в базі “Миротворця”. Їй закидають ведення антиукраїнської пропаганди та участь в антидержавних акціях.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/05/342343534-1024x418.webp)
9 травня Савченко, одягнена у форму, схожу на радянську, та з радянською символікою на головному уборі, разом з чоловіком у подібній формі, намагались пройти до Меморіалу вічної слави.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/05/3423-1024x576.webp)
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/05/23423.webp)
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/05/photo2024-05-0911-51-021-1024x683.webp)
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/05/job.jpg)
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/05/pizda.jpg)
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/05/fczupcz.jpg)
Їх зупинили правоохоронці, роз’яснивши їм про відповідальність за демонстрацію забороненої символіки. Поліціянти запропонували їм зняти зірки з головних уборів, щоб пройти далі, але Савченко відмовилась, стверджуючи, що форма належала її матері, а медалі – ювілейні.
Варто зазначити, що демонстрація символів тоталітарних режимів, до яких належить і символіка СРСР, в Україні заборонена.