Чоловік зраджував дружину, з якою мав двоє спільних дітей, із тещею. Таємних коханців викрила бабуся.
Кетрін з Айдахо (США) розповіла у TikTok @Katenacious, що її чоловік зрадив з її ж матір’ю. Про це пише The Sun. Вона спочатку не почала певних тривожних дзвіночків, але їх було проігноровано. Та й Кетрін не хотіла вірити у це, бо це були дві людини, яким та довіряла найбільше.
На фото Кетрін з чоловіком та дітьми.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2023/11/b9d50c20269492d0f2df3c51d55f589d.jpeg)
Перший сигнал, який Кетрін помітила, була зміна вітання між чоловіком і тещею. Вже не було незграбних обіймів, натомість її мама обіймала свого зятя за шию, а він крутив її. Весь цей час вони обіймалися. Також на очах дружини батько двох дітей масажував ноги тещі.
На День святого Валентина чоловік подарував квіти не тільки дружині, але й її матері. Найдивнішим було те, що вони роздумували, щоб було б, яким Кетрін та її батько трагічно загинули.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2023/11/8a767b790016c472bd51e224e625c12c.jpeg)
Тільки бабуся Кетрін розкрила їй очі, заявивши одного дня, що між її матір’ю та чоловіком щось сталось і вона помітила їхню дивну поведінку. Бабуся сказала, що правда завжди випливе, тому та вирішила просто чекати. І вже найближчої ночі вона отримала докази.
Одного зимового вечора чоловік о 21-й годині був ще на роботі у службі доставки, тому Кетрін зателефонувала йому по FaceTime. З’ясувалося, що він був в іншому районі, аніж перед цим казав їй. Потім він почав перемовляти з жіночим голосом на задньому сидінні.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2023/11/ddd174410077a1d89391bd617a1fc455-1.jpeg)
Коли Кетрін запитала, чи є там інша жінка, той назва її божевільною. Проте жінка розуміла, що він бреше. Чоловік навіть відмовлявся показати пасажирське сидіння. Жінка зателефонувала сестрі, яка мешкала з батьками, та з’ясувала, що мами вдома не було. Дівчина розповіла, що раніше того ж дня чоловік забрав тещу на автомобілі і попросив сестру дружини не говорити їй про це.
Згодом Кетрін намагалася зв’язатися з мамою, але вона довго не відповідала. Коли взяла трубку, підтвердила, що була із своїм зятем.
Підозрюючи зраду, Кетрін втекла з дітьми з дому, а потім ситуація набула іншого розвитку. Бо жінка згодом дала чоловіку документи на розлучення та бажання повної опіки над дітьми.
Зрештою, її колишній чоловік певний час ще був з її матір’ю, але, втомившись, вигнав її. Батько Кетрін прийняв дружину назад.