Футболіста Михайла Мудрика, крайнього півзахисника національної збірної України, зацікавила російська модель Віолетта Грачова.
Зокрема, журналісти помітили, що на сторінках Instagram моделі та футболіста є схожі відео, що були зняті у Лондоні.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2023/11/screenshot1280.webp)
Мудрик опублікував відео, зняте з кабіни гелікоптера, що пролітав над Лондоном. У кадр потрапила будівля Сент-Мері Екс. Подібні кадри помітили й в Instagram Грачової.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2023/11/40520722713825729023504407872076473241057986n-576x1024.webp)
З листування у коментарях, яку помітили журналісти на сторінці Віолетти, Мудрик запропонував дівчині зустрітися на мосту. Вона у відповідь опублікувала емодзі у вигляді навісного замочка.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2023/11/6564c416957d30.33775131-988x1024.webp)
Користувачі соцмереж почали звинувачувати футболіста, що він “зустрічається з російськими повіями”, коли вони перейшли на сторінку Віолетти й почали писати негативні коментарі стосовно її особи, вона видалила зі статусу прапори Росії, Великої Британії та Об’єднаних Арабських Еміратів, але сторінку не закрила.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2023/11/image-2023-11-27t202957-383.webp)
Віолетта Грачова родом з Ростова-на-Дону. Коли переїхала до Москви, то у російській столиці стала моделлю.