3 січня 2024 року повернулася додому дівчина-морпіх Галина Федишин, яка тривалий час перебувала в російському полоні. Інформацію про це оприлюднив у своєму Facebook командир 36 окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський.
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-03_22-13-36-1-1024x1014.jpg)
Галина, яка є бойовою медикинею, витримала складний період оборони Маріуполя та заводу “Азовсталі”, а також провела майже два роки в полоні у російських окупантів.
Дівчина родом із села Сваричів Рожнятівської громади на Івано-Франківщині. Дівчина навчалася у Звягельському фаховому медичному коледжі та закінчила його у 2015 році. Стала на облік у військкомат, але її одразу не хотіли приймати. Проте, завдяки наполегливості, Галину взяли в бригаду.
Вона потрапила в полон разом зі своїм хлопцем-військовим під час виходу з “Азовсталі” у травні 2022 року. Коханого Галини вдалося звільнити трохи раніше.
Галина Федишин, під час перебування в полоні, принципово спілкувалася з окупантами українською мовою.
4 січня Галині Федишин зробив пропозицію її коханий-військовий Микола Гриценяк, — повідомив командир 36 ОБрМП Сергій Волинський «Волина».
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_12-29-17.jpg)
![](https://infotime.co/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_12-29-19-768x1024.jpg)
«Став свідком не просто заручин, а справжнього тріумфу любові! Ця любов пережила випробування, що здатні зламати найсильніших, але не дозволила зламати вас», – зауважив Волинський.